Aleyna Tilki'den 'Çalıntı şarkı' iddialarına yanıt!

Aleyna Tilki'nin 'Dipsiz Kuyum' isimli şarkısının "çalıntı" olduğu iddiaları gündeme gelmişti. Genç şarkıcının yaptığı son paylaşım bu iddiaya cevap verir nitelikteydi. Aleyna Tilki dünya trend listesine giren şarkısı için "Dünya listelerinde en zirvelerde bir TÜRKÇE şarkı görmek ve bunun bize ait olması, bizi çoook mutlu ediyor... " dedi ve ekledi; "Asın bayrakları."

Kültür-Sanat

Aleyna Tilki'den 'Çalıntı şarkı' iddialarına yanıt! Aleyna Tilki'nin son şarkısı 'Dipsiz Kuyum' dün piyasa çıktı. Şarkı yayınlanır yayınlanmaz "çalıntı" iddiaları da ortaya atıldı. 29 sene önce Acıların Kadını Bergen'in söylediği ‘Yıllar Affetmez' şarkısına benzetilen "Dipsiz Kuyum" için şarkının bestecisi Cengiz Tekin, MESAM'a başvurdu.

Aleyna Tilki'nin

Aleyna Tilki'nin "Dipsiz Kuyum" şarkısı çalıntı mı?"ASIN BAYRAKLARI"

Çıkan bu haberlerin ardından Aleyna Tilki ise imalı bir paylaşımda bulundu. " Dipsiz Kuyum" dünya trendlerine 5. sıradan girdi. Trend listesinin bir görüntüsünü paylaşan genç şarkıcı altına şöyle yazdı:

"Dipsiz Kuyum... Bir günde beş milyon izlenmeyi geçerek, dünya trendlerinde ilk beşe girdi ve yükselmeye devam ediyor! Her yıl, her şarkı çıkardığımızda, dünya listelerinde en zirvelerde bir TÜRKÇE şarkı görmek ve bunun bize ait olması, bizi çoook mutlu ediyor... BİR KEZ DAHA, ASIN BAYRAKLARI... Dünyadaki yeni nesil, Türkçe şarkıyı keşfediyor..."


Aleyna'nın bu paylaşımı "Çalıntı Şarkı" iddialarına cevap olarak algılandı.

Aleyna Tilki, anne kontrolünde alışverişte!

Aleyna Tilki, anne kontrolünde alışverişte!Aleyna Tilki: Hepinize yol vereceğim!

Aleyna Tilki: Hepinize yol vereceğim!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: