İşte Aleyna Tilki'nin ağlamak için gittiği yer!

Aleyna Tilki, sosyal medya hesabından ilginç bir itirafta bulundu. Tilki, "Martıların Efendisi... Çekilen Tuzla'daki sahilde benim her ağlamak istediğim zaman gittiğim gizli yerimdir bu arada" diyerek ağladığı yeri itiraf etti.

Magazin

İşte Aleyna Tilki'nin ağlamak için gittiği yer! Genç şarkıcı Aleyna Tilki, sosyal medya hesabından ilginç bir itirafta bulundu.

Aleyna Tilki'yi şaşırtan görüntü!

Aleyna Tilki'yi şaşırtan görüntü!Geçtiğimiz haftalarda eğitim için Amerika'ya giden Aleyna Tilki, yılbaşında vereceği konser için Türkiye'ye döndü.

Aleyna Tilki'den şaşırtan yorum!

Aleyna Tilki'den şaşırtan yorum!Türkiye'deki zamanlarını iyi değerlendiren Aleyne Tilki, Mehmet Günsür'ün başrolünde yer aldığı Martıların Efendisi filmini izledi.

Aleyna Tilki'nin hayranı uyanık çıktı!

Aleyna Tilki'nin hayranı uyanık çıktı!Genç şarkıcı, film hakkındaki izlemini Twitter'dan paylaştı ve birde itirafta bulundu. Aleyna Tilki, "Martıların Efendisi... İzlediğim en gerçekçi ve bana yakın gelen, son zamanların en iyisi olmuş... Çekilen Tuzla'daki sahilde benim her ağlamak istediğim zaman gittiğim gizli yerimdir bu arada. Orada çekilmesi de ayrı etkiledi.." dedi.


Aleyna Tilki Hollywood'da ev tuttu!

Aleyna Tilki Hollywood'da ev tuttu!Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: