Aleyna Tilki'den Lady Gaga'lı paylaşım!

Aleyna Tilki, sosyal medya hesabından arkadaşının olmamasından dert yanmasının ardından bu kez de Lady Gaga'lı paylaşımıyla dikkat çekti. Gaga'nın saç stiline gönderme yapan Aleyna Tilki, "Benden sonra Lady Gaga" tweet'iyle sosyal medyayı salladı.

Magazin

Aleyna Tilki'den Lady Gaga'lı paylaşım! Genç şarkıcı Aleyna Tilki, sosyal medyayı sallamaya devam ediyor. Şarkıcı, sosyal medya hesabından arkadaşının olmamasından dert yanmasının ardından bu kez de Lady Gaga'lı paylaşımıyla dikkat çekti.

Aleyna Tilki verdi veriştirdi!

Aleyna Tilki verdi veriştirdi!Lady Gaga, daha önce Aleyna Tilki'nin yaptırdığı saç stiline benzer bir saç stiliyle poz verdi. Bu fotoğrafları Twitter hesabından Paylaşan Gaga'ya Aleyna Tilki'den ilginç bir yorum geldi.

"Aleyna Tilki evime geldiğinde sütyen takıyorum"Kendisinin saç stili sonrası Lady Gaga'nın da o stili yaptırmasına gönderme yapan Aleyna Tilki, Twitter hesabından "Benden sonra Lady Gaga" paylaşımında bulundu. Genç şarkıcının bu paylaşımı sosyal medyayı salladı.

Aleyna Tilki önce isyan etti sonra da...

Aleyna Tilki önce isyan etti sonra da...Her sarışını Aleyna Tilki sanmamak lazım!

Her sarışını Aleyna Tilki sanmamak lazım!Aleyna Tilki ile ilgili şoke eden iddia!

Aleyna Tilki ile ilgili şoke eden iddia!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: