Aleyna Tilki'den yeni skandal!

18 yaşını doldurmadığı için henüz ehliyeti olmayan Aleyna Tilki'nin trafikte araba kullanırken paylaştığı video tepki çekti.

Magazin

Aleyna Tilki'den yeni skandal! Daha önce alkollü mekanlarda sahne alması ile gündeme gelen ve bu tarz mekanlarda sahneye çıkması yasaklanan 16 yaşındaki Aleyna Tilki bu kez başka bir skandala imza attı. "Cevapsız Çınlama" şarksıyla tanınan Tilki bu kez ehliyetsiz araba kullandı. Şarkıcı bu görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşınca olay büyüdü.

Seda Sayan'ın sevgilisi Erkan Çelik, Aleyna Tilki'nin bu görüntüleri üzerine şikayetçi oldu. Çelik, sosyal medya hesabından, "Bu bir ihbardır! Yaşı 16 olduğu için sahnelere çıkamayan Aleyna Tilki'yi bu yaşta ehliyetsiz araba kullanarak diğer insanların canını tehlikeye atmasından dolayı önce kınıyor sonra da trafik ekiplerine şikayet ediyorum" mesajını yayımladı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: