Aleyna Tilki'nin 'Cevapsız Çınlaması' şarkısı YouTube'da yeniden yayında

"Telif hakkı" nedeniyle kaldırılan Aleyna Tilki ve Emrah Karaduman'ın "Cevapsız Çınlama" şarkısı yeniden YouTube'da yayınlandı.

Magazin

Aleyna Tilki'nin 'Cevapsız Çınlaması' şarkısı YouTube'da yeniden yayında "Telif" hakkı nedeniyle dün gecce yayından kaldırılan Aleyna Tilki ve Emrah Karaduman'ın "Cevapsız Çınlama" adlı parçası, yeniden YouTube'da yayınlanmaya başladı.

287 milyondan fazla izlenmeye sahip olan "Cevapsız Çınlama" adlı şarkı, "telif hakkı" nedeniyle YouTube'dan kaldırılmış, konuyla ilgili resmi Twitter hesabından açıklama yapan Emrah Karaduman ve Aleyna Tilki, durumun bir yanlışlıktan dolayı yaşandığını ve gerçek bir telif hakkı olmadığını duyurmuştu.

Aleyna Tilki'ye 'telif' şoku!

Aleyna Tilki'ye 'telif' şoku!Emrah Karaduman, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada, "Arkadaşlar Aleyna'nın telif attığı bir durum yok, beraber gülüyoruz, YouTube'un bir açığı olsa gerek, yarın ola hayrola" ifadelerini kullanmıştı.

Aleyna Tilki de Twitter'dan, "Ben niye kendime telif hakkı koyayım. Aleyna Tilki tarafından telif hakkı yemiş video. Kendi kendime telif atmayacağıma göre.. Sahte kimliğimle, iznim olmadığını söylemişler." mesajını paylaşmıştı.

Müjdeyi Aleyna Tilki Verdi
Aleyna Tilki, sosyal medya hesabı Twitter'dan şarkının yeniden YouTube'da yayınlanmaya başladığını duyurdu. Genç şarkıcı, "Videomuz geri geldi gençleeeerr" notuyla sevenlerine müjdeyi verdi.

Emrah Karaduman'dan Sitem
Emrah Karaduman ise, Twitter hesabından şarkının kaldırılmasına yönelik eleştirilere de cevap vererek şu açıklamayı yaptı: "Videonun geri gelmesine mi sevineyim, 'sahte tık yaparsanız böyle kaldırırlar' diyerek bu mübarek ayda kul hakkına girenlere mi üzüleyim.."

"Sahte Tık" İddiası
Şarkının dün gecce Youtube üzerinden yayından kaldırılması sonrasında bazı ünlüler, kaldırılmanın sahte tık yüzünden olduğunu iddia etmişlerdi.

Bunlarda ilginizi çekebilir: