Aleyna Tilki'nin "Dipsiz Kuyum" şarkısını hakkında şoke eden iddialar!

Aleyna Tilki'nin "Dipsiz Kuyum" şarkısı olay oldu. Dünya trend listesine giren şarkıyla ilgili 'Çalıntı' iddiaları ortaya atıldı. Yıllar önce Bergen'in seslendirdiği 'Yıllar Affetmez' isimli şarkıyla benzerliğiyle dikkat çeken 'Dipsiz Kuyum'un bestecisi Emrah Karaduman iddiaları kabul etmedi. 'Yıllar Affetmez'in bestecisi Cengiz Tekin ise "Tamamen çalıntıdır. Suç duyurusunda da bulunacağım" açıklamasında bulundu.

Kültür-Sanat

Aleyna Tilki'nin "Dipsiz Kuyum" şarkısını hakkında şoke eden iddialar! Aleyna Tilki'nin "Dipsiz Kuyum" şarkısıyla ilgili "Çalıntı" iddiaları gündeme gelmişti. 'Dipsiz Kuyum' yıllar önce Bergen'in seslendirdiği ‘Yıllar Affetmez’e benzetilmişti. Şarkının bestecisi Emrah Karaduman ise iddiaları kabul etmeyerek şu açıklamayı yapmıştı:

“Bu arabesk müzikte ‘merdiven yürüyüş’ diye tabir edilen bir tarz. Birçok şarkıda kullanılıyor. Çalıntı asla sözkonusu değil."

Aleyna Tilki'den 'Çalıntı şarkı' iddialarına yanıt!

Aleyna Tilki'den 'Çalıntı şarkı' iddialarına yanıt!"TAMAMEN ÇALINTIDIR"

Bu açıklamaların üzerine 'Yıllar Affetmez' isimli şarkının bestekarı Cengiz Tekin, 'Söylemezsem Olmaz'a telefonla bağlanarak çarpıcı açıklamalarda bulundu. Tekin, "Esinlenme olabilir. Bir tabloya da bakıp esinlenebilir insan ama bu esinlenme değildir. Bu şarkım tamamen çalıntıdır. Suç duyurusunda da bulunacağım" dedi.

Aleyna Tilki'nin

Aleyna Tilki'nin "Dipsiz Kuyum" şarkısı çalıntı mı?Aleyna Tilki, anne kontrolünde alışverişte!

Aleyna Tilki, anne kontrolünde alışverişte!

Bunlarda ilginizi çekebilir: