Aleyna Tilki'nin kafası karışık!

Cevapsız Çınlama ve O Sen Olsan Bari şarkılarıyla milyonlarca kitleye ulaşan Aleyna Tilki, şu sıralar Amerika'da... Genç popçunun Instagram hesabında yaptığı paylaşımlar kafaları karıştırdı. Popçunun kahvaltı tabağındaki sushi, havyar, midye ve karidesi görenler şaştı kaldı.

Magazin

Aleyna Tilki'nin kafası karışık! Genç popçu Aleyna Tilki, geçtiğimiz günlerde Amerika'dan Türkiye'ye dönen ve dostlarıyla İstanbul'da bir mekanda kahvaltı yaptı. Aleyna Tilki, Instagram hesabından yaptığı paylaşıma takipçileri şaştı kaldı. Açık büfeden kendine karışıl bir tabak hazırlayan Aleyna Tilki'nin tabağındaki karışıklık şok etti.

Aleyna Tilki'nin o paylaşımı şaşırttı!

Aleyna Tilki'nin o paylaşımı şaşırttı!Ünlü şarkıcının paylaştığı kahvaltı tabağındaki midye, suşi, karides, havyar, patlıcanlı ezme, fasulye, lahana salatası, rokfor peyniri, salatalık ve çileği görenler gözlerine inanamadı.

Aleyna Tilki: Her yaptığım ters köşe!

Aleyna Tilki: Her yaptığım ters köşe!Kahvaltı için oldukça ağır lezzetleri midesine afiyetle indiren şarkıcı, ardından da bol kremalı bir tatlı olan 'donut' yedi. Tilki'nin bu ziyafeti ise "Zehirlenmese bari" dedirtti...

Aleyna Tilki boşanmayı olgunlukla karşıladı!

Aleyna Tilki boşanmayı olgunlukla karşıladı!İşte o paylaşım...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: