Aleyna'dan 'Yalnız Çiçek' açıklaması!

Aleyna Tilki dün akşam İstanbul Yeşilpınar'da bulunan bir AVM'de sahne aldı.

Kültür-Sanat

Aleyna'dan 'Yalnız Çiçek' açıklaması! Şarkıları dillerden düşmeyen, internette tıklama rekorları kıran Aleyna Tilki, unutulmaz bir gecce yaşattı. Hayranlarının yoğun ilgi gösterdiği konserde genç şarkıcı, dillerden düşmeyen şarkılarını seslendirdi.

Aleyna Tilki'den savunma!

Aleyna Tilki'den savunma!Tilki, müzik listelerinde rekorlar kıran "Sen Olsan Bari" ve "Cevapsız Çınlama" şarkılarının yanı sıra yeni şarkısı "Yalnız Çiçek"i alanı dolduran izleyicilerle birlikte hep bir ağızdan söyledi.

Aleyna Tilki dizini sakatladı!

Aleyna Tilki dizini sakatladı!Sahnede kendisini izlemeye gelen binlerce insana seslenen Aleyna Tilki; ‘ Dünyanın en güzel şeyi sevgiyi mutluluğu paylaşmak. Sizlerle birlikte bu coşkuyu sevgiyi paylaşıyoruz bundan aşırı keyif alıyorum’ dedi.

Aleyna Tilki'nin ateşli mesajı!

Aleyna Tilki'nin ateşli mesajı!
Sahnede klibiyle ilgili gelen eleştirilere de cevap veren Tilki; ‘Yalnız Çiçeğin klibi için, müziği ile uyumsuz demişlerdi. Ben de her konserimde bu konuyla ilgili açıklama yapmaya karar verdim. Klibin sanat yönetmeni benim, bu yüzden eleştirilerle ilgili anlamayan insanlara ipuçları vereceğim. Şarkıda yüreğimle dokunsam çiçeğine gibi sözler geçiyor, sürrealist anlatımlar var. Bu kadar değerli, gerçek üstü bir anlatımı olan şarkıyı stüdyo klibiyle bitirip kenara koyamazdık, biz bu şarkının hak ettiği klibi çektik.’ diyerek hayranları için yalnız çiçek şarkısını tekrar seslendirdi.

Video yüklenemedi...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: