Aleyna'ya Uludağ vizesi çıktı!

Aleyna Tilki, Uludağ'daki 'TikTok Whitefest'te sahneye çıktı. 1.5 yıl önce 18 yaşından küçük olduğu için konseri iptal edilen Tilki, "Uludağ vizesi aldım" dedi.

Magazin

Aleyna'ya Uludağ vizesi çıktı! Programına sevilen 'Cevapsız Çınlama' şarkısı ile başlayan Aleyna Tilki, gece boyunca kendisini dinlemeye gelenlere müzik şöleni sundu.

Dünyaca ünlü modelden Aleyna Tilki'ye olay yorum!

Dünyaca ünlü modelden Aleyna Tilki'ye olay yorum!Hayranlarından sık sık şarkılarında kendisine eşlik etmesini isteyen Tilki, gece boyunca sahnede dans etti.

1.5 yıl önce yaşı küçük olduğu için Uludağ'daki konseri iptal edilen Aleyna ''Artık abla oldum, 18'imi geçtim, Uludağ vizesi aldım. Eksi 10 derecede şarkılarla içinizi ısıtmaya geldim'' dedi.

Aleyna Tilki: Henüz ergenim, yakından çekmeyin!

Aleyna Tilki: Henüz ergenim, yakından çekmeyin!Gecede geçen günlerde İstanbul'da Bostancı Gösteri Merkezi konserinde Selda Bağcan'la yaptığı düetten de bahseden Tilki,''En büyük hayallerimden biri Selda Bağcan ile tanışıp beraber türkü söylemekti. Çok şükür hayallerimden birini daha gerçekleştirdim. Benim için çok özel ve anlamlı bir geceydi." diyerek mutluluğunu dile getirdi.

Aleyna Tilki'den hayranlarına müjde!

Aleyna Tilki'den hayranlarına müjde!Aleyna Tilki'den annesine destek!

Aleyna Tilki'den annesine destek!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: