Ali Biçim'in Los Angeles günlüğü

İnternette yayınladığı videoları ile fenomenleşen isimler arasında giren oyuncu Ali Biçim geçtiğimiz günlerde Amerika’ya gitti.

Magazin

Ali Biçim'in Los Angeles günlüğü En son “Babam Sınıfta Kaldı” isimle dizideki ‘Yazgan’ karakteri ile ekranları karşısındakileri kahkahalara boğan Biçim, başarılı oyunculuğunun yanı sıra iyi bir komedyen ve müzisyen. Daha önce Disko Kralı ve Medya Kralı’nda yazdığı skeçler ve tiplemeleriyle de dikkat çeken Ali Biçim, en son sosyal medyada ‘Just Pide’ videosuyla izlenme rekorları kırmıştı.


CONAN O’BRIAN’I CANLI CANLI İZLEDİ!

Ali Biçim önümüzdeki günlerde hayata geçireceği yeni projesi için Emmy Ödüllü komedyen Conan O’Brien’ı canlı canlı izlemeye gitti. Projesi için programı izleyen ve gözlemleyen Biçim, eğlenceli ve farklı içeriğiyle çok özel bir show ile yakında ekranda olacak! Ali Biçim, Los Angelas sokaklarında da eğlenceli fotoğraf ve videolar çekerek Türkiye’ye döndü.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: