Ali Kocatepe 50'inci Sanat Yılı Konseri

Söz ve Müzik Ustası Ali Kocatepe ,"50. SANAT YILI"nı : 20 Ağustos 2014 Çarşamba Geccesi İstanbul Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu'nda; Eski ve Yeni Kuşak Dostları'nın sürpriz performansları ile kutluyor!

Kültür-Sanat

Ali Kocatepe 50'inci Sanat Yılı Konseri "SÖZ VE MÜZİK : Ali Kocatepe" Prodüksiyonuna, aralarında: AYSUN KOCATEPE, AYŞEGÜL ALDİNÇ, BÜLENT ORTAÇGİL, MODERN FOLK ÜÇLÜSÜ, NİLÜFER, NÜKHET DURU, ÖZDEMİR ERDOĞAN, PAMELA ve YÜKSEK SADAKÂT gibi dev isim ve grupların yeraldığı bir "Sanatçılar Ordusu" eşlik edecek!

Ayrıca , MASİS ARAM GÖZBEK yönetiminde ki "BOĞAZİÇİ CAZ KOROSU"; ezberbozan, çarpıcı kimlikleriyle o gecede ilk kez bir "ALİ KOCATEPE " şarkısı seslendirecek .

"SÖZ VE MÜZİK : ALİ KOCATEPE" adlı bu dev Prodüksiyonla ; "50. Sanat Yılı"nı sahne üzerinde kutlayacak olan ALİ KOCATEPE'nin sürprizleri ise gece boyu devam edecek!..

İşte yine o geccede, Tiyatro ve Sinema Dünyamızın sanatla dopdolu genç ve yetenekli "Yeni Kuşak" temsilcileri; aralarına Profesyonel Müzisyen arkadaşlarını da katarak, unutulmaz bir YAZZ Geccesi'nde seslerini seslerine ekleyecekler :

ALİ KOCATEPE'nin, 1973'te "AKDENİZ FESTİVALİ" için yaptığı ve ilk popüler bestelerinden "AKDENİZ ÇOCUKLARI"nı , o dönemde Zamanlarüstü Sanatçılar: NİLÜFER, GÖKBEN, FÜSUN ÖNAL, ESİN ENGİN, ERTAN ANAPA ve ALİ KOCATEPE birlikte seslendirmişti ...

Bu gecce de ise "AKDENİZ ÇOCUKLARI"nı , BOĞAZİÇİ CAZ KOROSU'nun genç ve yetenekli Şefi MASİS ARAM GÖZBEK yönetiminde ki "KOCATEPE YAZZ KOROSU" olarak : " ASLI OMAĞ, AYÇA TEKİNDOR, AYTA SÖZERİ, BARBAROS UZUNÖNER, BARIŞ HAYTA, ENGİN HEPİLERİ, EZO, FERYAL ÖNEY, HAKAN BİLGİN, KEMAL BAŞAR, LÂÇİN CEYLAN, MERT FIRAT, NİLÂ FIRAT, PAMELA, RUHİ SARI, SELEN UÇER, VATAN ŞAŞMAZ ve VEYSEL DİKER” seslendirecekler!

Ayrıca, Çünkü bu çok özel Hanımefendi ve Beyefendiler, Kültür, Sanat ve Yazın Dünyamızın da, hali hazırda ki en önemli ve sevilen temsilcilerinden: "HINCAL ULUÇ, ERTUĞRUL ÖZKÖK, MEHMET Y. YILMAZ, SELDA ALKOR, BÜLEND ÖZVEREN ve ENVER AYSEVER!

"SÖZ VE MÜZİK: ALİ KOCATEPE" adlı bu dev Prodüksiyonun, bir de tasarlayıcıları var elbette : "Sanatta 50. Yılı"nı sahnede kutlayacak olan ALİ KOCATEPE'nin kadim dostu ve Efsane Müzik Adamı İZZET ÖZ; "50 Yılı 7 Dakika"da anlatan ALi KOCATEPE dökümanter filminin ve bu dev geccenin de yönetmeni !

Ve yine , KOCATEPE AİLESİ'nin en yeni kuşak dostlarından ve AİLE'nin kendi deyimiyle "Taşınabilir, Bitmez Enerji Kaynakları ": Televizyon & Radyo Programları Yapımcı ve Sunucusu ve hali hazırda ki Şişli Belediyesi Kültür Müdürü BANU KARAKUŞ da, bu şahane gecenin Koordinatörü ve Sunanı !

Son olarak , "SÖZ VE MÜZİK: ALİ KOCATEPE" nin , 50. Sanat Yılı Dev Prodüksiyonuna, Mucize bir Orkestra eşlik etmeliydi ki; Bu Orkestra da : "TARIK SEZER ORKESTRASI" oldu elbette! Onlar da, bu "Unutulmaz Kadro" nun başında yeralacak bu özel geccede!
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: