Ali Kundilli'nin bebekle imtihanı!

İlk filminde 500 bin kişiyi sinema salonlarına çeken Ali Kundilli, bu kez babalık mücadelesi veriyor. 4 Mart’ta seyirciyle buluşacak olan ‘Ali Kundilli 2’ye bu kez bir ‘hamilelik’ hikayesi damga vuruyor!

Kültür-Sanat

Ali Kundilli'nin bebekle imtihanı! Faruk Aksoy tarafından sosyal medyada keşfedilen Cem Gelinoğlu’nun yarattığı Ali Kundilli karakteri, ikinci filmi ‘Ali Kundilli 2’ de kelimenin tam anlamıyla babalık ‘heyecanı’ yaşıyor! Büyük bir aşkla bağlı olduğu ve zor bir süreç sonunda evlendiği eşi İlknur’un doğumuna günler kala, kendince ‘babalığa’ hazırlanan Ali’nin oyuncak bebekle yaptığı ön hazırlıklar çok güldürecek!


Maceralı hamilelik sürecinde, eşinin bitmek tükenmek bilmeyen isteklerini gerçekleştirmek içn çırpınırken bir de gelecek olan bebeğe hazırlanmaya çalışan Ali Kundilli’nin başından geçenler izleyenleri kahkahaya boğacak!


Ali Kundilli 2, genç-yaşlı, kadın-erkek demeden, 7’den 70’e herkesi güldürecek!

Senaryosunu Cem Gelinoğlu ve Faruk Aksoy’un kaleme aldığı filmin yönetmen koltuğunda Faruk Aksoy oturuyor. Fa Film yapımı ‘Ali Kundilli 2’ 4 Mart’ta vizyonda olacak!
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: