ALİ RIZA KARDÜZ GURME KURULU'NDA!

TÜRKİYE'NİN EN GENİŞ KAPSAMLI YAZ VE KIŞ REHBERLERİNİ HAZIRLAYAN GECCE YAYIN GRUBU'NUN GURME KURULUNA ÜNLÜ GAZETECİ VE GURME YAZARI ALİ RIZA KARDÜZ DE KATILDI..

Magazin

ALİ RIZA KARDÜZ GURME KURULU'NDA! Ekim ayında piyasada olacak Gecce Winter Guide'ın gurme kurulu artık daha da güçlü.. Türkiye'nin en tanınmış ve kendi alanlarında bir numara olan isimlerinden oluşan gurme kuruluna şimdi de mesleğin duayen ismi Ali Rıza Kardüz'ü katıldı..

Kenan Erçetingöz başkanlığında kurulan; Ali Esad Göksel, Ahmet Örs, Teoman Hünal, Ali Sirmen, Vedat Başaran, Hasan Sabuncu, Olcayto A. Tuğsuz, Mehmet Yaşin, Emre Mermer ve Dilara Koçak'tan oluşan Gurme Kurulu, Ali Rıza Kardüz'ün de katılımıyla daha da güçlendi..

Yepyeni bir guide'la tanışmaya hazır olun.. Gecce Yayın Grubu tarafından Gurme Kurulu'nun katkılarıyla hazırlanan Gecce Winter Guide'09 bu yıl çok büyük yeniliklerle karşınızda olacak..

Gecce Winter Guide 09'da mekanlar bölgelerine göre ayrılacak ve tırnaklı kulakçıklarla bir kullanım kolaylığı sağlanacak.. Yenilikler bununla da sınırlı değil.. İstanbul'un en özel, en şık ve en modern mekanlarının detayları, yurtiçi ve yurtdışı kayak merkezlerinden haberler, küçük kaçamak yapacağınız en güzel kış mekanları ve Avrupa'nın en iyi restoranlarının yer alacağı Gecce Winter Guide'la bambaşka bir dünyanın kapıları aralanacak.. Türkiye'yle birlikte aynı anda yurtdışında da piyasaya sürülecek olan Winter Guide 09'un içeriği kadar tasarımı da zenginleşecek..

Bu muhteşem guide Ekim ayında bayilerdeki yerini alacak..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: