ALİ SUNAL ÇOK DERTLİ!

Evlilik hazırlıkları yaptığı Gökçe Bahadır'ı aldattığı yönünde çıkan haberlere çok üzülen oyuncu Ali Sunal, önceki akşam gazetecilere içini döktü.

Magazin

ALİ SUNAL ÇOK DERTLİ! Cihangir'de bir balıkçıda arkadaşları ile yemek yiyen Sunal, mekandan bir kadınla çıktı. Arkadaşını yanından uzaklaştırdıkdan sonra gazetecilerin yanına gelen genç oyuncu, "Yanımdaki arkadaş, dizide sekreterimi oynuyor. Lütfen yanlış bir şey yazmayın, o da sevgilisine karşı zor durumda kalır" dedi. Artık üzülmek istemediğini de belirten Sunal, sözlerine "Bakın etrafımızda herkes evleniyor. Bırakın ben de, sevdiğim kadın Gökçe ile artık evleneyim" diye devam etti.

Gökçe bana güveniyor
Geçtiğimiz günlerde Elif Dağdeviren'le bir mekanda öpüştüğüne dair çıkan haberlerin kendisini çok şaşırttığını söyleyen başarılı oyuncu, "Kendisiyle ortak bir proje üzerinde çalışıyoruz. Herhalde bizi görenler konuyu yanlış aktardılar" diye konuştu. Sunal ayrıca, Bahadır'la ilişkilerinin çok iyi gittiğini ve bu haberlerin ilişkilerini bozamayacağını söyledi: "Bu öpüşme haberini Gökçe'ye izah etmedim, çünkü o bana güveniyor."
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: