ALİ SUNAL EVLENMEK İSTİYOR!

Oyuncu Ali Sunal, Yaprak Dökümü dizisinde oynayan Gökçe Bahadır ile arkadaşlıklarının devam ettiğini ve aile kurmayı istediğini söyledi...

Magazin

ALİ SUNAL EVLENMEK İSTİYOR! Ali Sunal, bir süredir birlikte olduğu Yaprak Dökümü'nde 'Leyla'yı oynayan Gökçe Bahadır ile ilgili olarak ilk kez konuştu.

Sunal, Ben çok güzel bir ailede büyüdüm, tabii ki ben de evlilik hayalleri kuruyorum. İsterim yani' diye konuştu.

'Gökçe ile birlikteliğiniz devam ediyor mu?' sorusu na 'Evet' diyerek ayrıntıya girmemeye çalışan Sunal, 'Yakın bir gelecekte evlenmeyi düşünüyor musunuz?' sorusuna ise, 'Bilmem bazı şeyleri çok sündürmeden uzatmadan adını koymak, kararını vermek gerekiyor' açıklamasını yaptı.

Sunal, annesi Gül Sunal ile kız arkadaşı Gökçe Bahadır'ın ilişkileri başlamadan önce tesadüfen tanıştıklarını anlattı. 'Benden önce tanışıyorlar. Tesadüfen bir yerde karşılaşıyorlar. Annem bir Yaprak Dökümü hastası olarak oturup konuşuyorlar bir süre' diyen Ali Sunal, Gökçe Bahadır ile annesinin aracılığıyla tanışmadığının altını çizdi.

Sunal, 'Anneniz öğrenince ne dedi?' sorusuna da 'Sadece çok sevdiğini söyledi. Bu da yeterli oldu' yanıtını verdi.

En büyük iki korkusu

Tek başına yaşayan Ali Sunal, kendisiyle ilgili bir itirafta da bulundu. Sunal, 'Karanlıktan ve yalnızlıktan çok korkuyorum. Hala yenemedim, uğraşıyorum. Elektrik kesilsin, don paça çıkarım dışarıya. Karanlık ve yalnızlığa dayanamıyorum. Benim tuhaf huylarım var. Yalnızlıktan korkan adam tek yaşar mı?' diye konuştu.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: