Alina Boz: Setlerde büyüdüm!

Alina Boz, Kerim Savaş Sarı’nın YouTube kanalındaki programa konuk oldu. Küçük yaşlardan beri setlerde olduğunu belirten genç oyuncu, "Setlerde büyüdüm" dedi.

Magazin

Alina Boz: Setlerde büyüdüm! Kerim Savaş Sarı'nın Youtube programının konuğu son dönemin yükselen isimlerinden Alina Boz oldu. Kendine dair itiraflarda bulunan Boz, "Küçük yaşlardan itibaren dizilerde rol alıyorum, setlerde büyüdüm" dedi.

Dışarıdan bakınca soğuk biri olarak görüldüğünü söyleyen genç isim, “Okulda hep şunu duydum. ‘Biz seni tanımadan önce çok soğuk birisi sanıyorduk.’ Sanıldığı gibi soğuk biri değilim. Bir arkadaş gurubum var. Onlar için her şeyi yaparım" diye konuştu.


"13 YAŞIMDAN BERİ SETLERDEYİM"

Alina Boz, “Hayallerin var mı?” sorusuna 13 yaşımdan beri dizilerde oynuyorum. Gidip göremediğim yerler var. Oraları görmek istiyorum" diye yanıt verdi.

"BEŞ SAAT BOYUNCA AĞLADIM"

Duygusal biri olduğunu da söyleyen oyuncu, rol aldığı 'Paramparça' dizisinin final yemeğinde beş saat boyunca ağladığını “15’imden 18 yaşıma kadar o dizideydim. Herkesten daha çok settekileri gördüm" sözleriyle anlattı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: