Alina Boz'un başrol heyecanı!

Alina Boz, yakında yeni bir diziyle izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Çekimlerine geçtiğimiz günlerde başlanan ‘Elimi Bırakma’, Alina Boz’a aynı zamanda ilk başrol heyecanını da yaşatıyor.

Magazin

Alina Boz'un başrol heyecanı! 'Paramparça' dizisiyle yıldızı parlayan Alina Boz, başrol heyecanı yaşıyor. Genç oyuncu, “Elimi Bırakma” adlı yeni dizide Alp Navruz’la başrolü paylaşıyor. Çekimlerine geçtiğimiz günlerde başlanan dizide 'Azra' adında genç bir kadını canlandıran Alina Boz, karakterin kendisini çok etkilediğini dile getirdi: “Senaryoyu ilk okuduğumda çok etkilendim. Azra zor bir karakter ama onu o kadar sevdim ki, kağıt üzerinde okurken bile yeri geldi onun için üzüldüm, yeri geldi sevindim. Oynarken de bana çok şey katacağından eminim. Rolüme kendim hazırlanmaya başlamıştım, bir süre sonra Bahar Kerimoğlu’yla birlikte çalışmaya başladım. Her sahneyi, her detayı ince ince işliyoruz.”

Dizi, tüm sahip olduklarını bir geccede kaybeden Azra ile onunla aynı kaderi paylaşan Cenk’in ilişkisini ekrana taşıyacak.

Alina Boz'a sürpriz doğum günü!

Alina Boz'a sürpriz doğum günü!Alp Navruz ve Alina Boz aynı dizide!

Alp Navruz ve Alina Boz aynı dizide!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: