Alişan açıkladı! "Bir şartla affederim!"

'Gel Konuşalım' programına konuk olan Alişan & Buse Varol çifti programda sosyal medya üzerinden kendileri hakkında belden aşağı yorum yapan kişiyi iki adet tekerlekli sandalye bağışlaması karşılığında affederiz açıklamasında bulundu

Magazin

Alişan açıkladı! "Bir şartla affederim!" Alişan ve eşi Buse Varol, bugün 'Gel Konuşalım' isimli programa konuk oldu. Ünlü çift, programda çarpıcı açıklamalarda bulundu. Kendilerine sosyal medyadan kötü yorumda bulunan bir kişiyi mahkemeye verdiklerini söyleyen Alişan, affetme şartını şu sözlerle anlattı:

"Onu tek şartla affederim. Buse adına iki tane akülü sandalye istiyorum. Onları da Omurilik Felçlileri Derneği'ne bağış yapacağım. Bir tane de özür videosu istiyorum. Yoksa davadan vazgeçmeyeceğim."

Alişan eşi ve kendisine kötü yorumlar yapan kişi için "Ben onun hapislerde çürümesini istemiyorum. Bana yaptığı zararı başkasına yapamasın istiyorum" ifadelerini kullandı.

Alişan’dan şaşırtıcı Fazıl Say tepkisi!

Alişan’dan şaşırtıcı Fazıl Say tepkisi!Buse Varol, ‘Çift olarak yapmacık olduğunuz söyleniyor’ sorusunu yanıtladı!

Buse Varol, ‘Çift olarak yapmacık olduğunuz söyleniyor’ sorusunu yanıtladı!Alişan, esti gürledi!

Alişan, esti gürledi!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: