ALİŞAN ADAM GİBİ ADAMDIR

Geçen haftalarda Alişan ile görüntülenen şarkıcı Şebnem Bal, 'Alişan adam gibi adamdır ama benim sevgilim değil' dedi..

Magazin

ALİŞAN ADAM GİBİ ADAMDIR Bülent Ersoy ve Seda Sayan'a vokalistlik yapan Şebnem Bal 'Yangın Kızılı' adlı albümü ile müzik piyasasına girdi. Adı Alişan ile aşk dedikodularına karışan Bal, 'Sadece arkadaşız' dedi.

* İlk albümünüz. Dinleyici bu albümde ne bulacak?

Hayatın her parçasından bir şeyler kattık albümümüze. Aşk, hüzün, eğlence... Herkes kendinden bir şeyler bulacak.

* Bülent Ersoy ve Seda Sayan ile nasıl tanıştınız?

Üsküdar Musiki Cemiyeti'ne başlamama da sebep olan yakın arkadaşım Yelda o dönemde Bülent Ersoy'un vokalistliğini yapıyordu. Onun vasıtası ile Bülent Ersoy ile tanıştım. Bir dönem bir TV kanalında sunucu yardımcılığı yapıyordum. Seda Sayan ile de öyle tanıştım.

* Hangisi ile çalışmak daha kolay ya da zevkli?

Eğer işinizi doğru yaparsanız iki isimle de çalışmak gayet kolay ve zevkli. Tabii ki her işte olduğu gibi bu işin de zorlukları var. İki büyük marka ve siz o markaları temsil ediyorsunuz.

* Albümde Alişan ile düet yaptınız. Geçenlerde de birlikte görüntülendiniz. İddia edildiği gibi aranızda aşk ilişkisi var mıydı?

Alişan bana en fazla destek veren sanatçılardan biri ama benim sadece arkadaşım. Alişan adam gibi bir adamdır. Eğer benim arkadaşım ve dostum olmasaydı, tam evlenilecek ve aşk yaşanabilecek bir erkek.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: