Alişan ile Buse Varol, Eda Erol'u görmemezlikten geldi!

Çeşme tatiline devam eden Alişan-Buse Varol çifti, önceki akşam gittikleri Limon Köyiçi’nde Alişan’ın eski nişanlısı Eda Erol ile karşılaştı.

Magazin

Alişan ile Buse Varol, Eda Erol'u görmemezlikten geldi! Çeşme tatilleri sırasında dün gecce Limon Köyiçi’ni tercih edenler arasında Alişan ve Buse Varol çifti de vardı. Milyonlarca hayran kitlesine sahip olan çift arkadaşlarıyla doyasıya eğlendiği mekanda gecce boyunca keyifli anlarını Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı. Alişan, dans ederken eşinin bol bol fotoğrafını çekti. Buse Varol ise, “aşkım canım kocam” notuyla birlikte çekilen fotoğraflarını kendi Instagram'ında paylaştı.


Eda Erol’u görmezden geldiler!

Ancak Limon Köyiçi’ni tercih edenler arasında Alişan’ın eski nişanlısı Eda Erol da vardı. Çift, bu tesadüf yüzünden eğlence planlarını değiştirmektense, kendilerinden sadece iki masa ileride olan Erol’u görmezden gelmeyi tercih etti.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: