Alişan: "İnşallah 2019’da seni de evlendirelim!"

Bu gün ise Alişan'ın en küçük kardeşi Yusuf Tekin'in doğum günüydü ilk olarak abisi Alişan kardeşinin doğum günü sosyal medya hesabı Instagramdan "En küçük kardeşim Yusuf’um,doğum günün kutlu olsun..Nice güzel günlerimiz olsun hep birlikte..İnşallah 2019’da senide evlendirelim. Güzel kalpli,yakışıklı kardeşim." notuyla kutladı. Alişan kardeşine evlilik vaadinde bulundu.

Magazin

Alişan: "İnşallah 2019’da seni de evlendirelim!" Geçtiğimiz günlerde Buse Varol ile dünya evine giren Alişan bir süredir magazin ve sosyal medyada gündemdeydi. Çifte ailesi ve yakınları tarafından yeni evlerinde ziyaretlerde bulundular. Bu gün ise Alişan'ın en küçük kardeşi Yusuf Tekin'in doğum günüydü ilk olarak abisi Alişan kardeşinin doğum günü sosyal medya hesabı Instagramdan "En küçük kardeşim Yusuf’um,doğum günün kutlu olsun..Nice güzel günlerimiz olsun hep birlikte..İnşallah 2019’da seni de evlendirelim. Güzel kalpli,yakışıklı kardeşim." notuyla kutladı. Alişan kardeşine evlilik vaadinde bulundu.

Misafir ağırlamaya devam ediyorlar!

Misafir ağırlamaya devam ediyorlar!Alişan ve Buse Varol çifti: “Anlaşamadığımız tek konu...”

Alişan ve Buse Varol çifti: “Anlaşamadığımız tek konu...”Berkay son noktayı koydu!

Berkay son noktayı koydu!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: