Alişan mutlu haberi böyle verdi: "Ailemize yarın Eliz katılacak"

İkinci kez baba olmak için gün sayan Alişan, oyuncu eşi Buse Varol ile birlikte çekilen karesini yayınladı. Heyecanını takipçileriyle paylaşan şarkıcı, "Ailemize Allah’ın izniyle yarın Eliz katılacak" ifadelerini kullandı.

Magazin

Alişan mutlu haberi böyle verdi: "Ailemize yarın Eliz katılacak" Şubat 2019'da oğulları Burak'ı kucaklarına alan Alişan-Buse Varol çifti, ikinci kez anne-baba olmak için gün sayıyor. Geçtiğimiz aylarda kız bebeklerinin olacağını açıklayan çiftten Alişan, eşi ile düğün günü çekilen bir karesini paylaştı.


44 yaşındaki şarkıcı, kısa sürede 100 binden fazla beğeni alan Instagram gönderisine şu notu yazdı:
"O gece başladı hikayemiz ve Allah bize bir yıl sonra Burak’ı verdi. Şimdi ailemize Allah’ın izniyle yarın Eliz katılacak. Seni bekliyoruz kızım, annen baban ve bütün ailen hep birlikte seni kucaklamak için sabırsızlanıyoruz. Yarın bizim için yepyeni bir sayfa açılacak. Beni evlendiğimiz günden beri dünyanın en mutlu kocası yapan aşkıma, kucağıma aldığım gün babalığı bana tattıran oğluma ve ailemize teşekkür ederim. Bu mutluluğu bana ikinci kez yaşatmayı nasip eden Allah'ıma binlerce şükürler olsun. Sizlerden de ricam; bir 'Hayırlı olsun' bir de dua. Gel kızım, bekliyoruz."
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: