Alişan, sevgilisini sır gibi saklıyor!

Nisan ayında aşk yaşamaya başlayan ve Haziran ayında nişanlanıp Eylül ayında Eda Erol'dan ayrılan Alişan'ın yeni bir aşka yelken açtığı iddia edildi.

Magazin

Alişan, sevgilisini sır gibi saklıyor! Kanal D’de başlayacak olan “Dostlar Mahallesi” dizisiyle ekrana dönmeye hazırlanan ünlü türkücü Alişan’ın yeni bir aşka yelken açtığı sevgilisinin de sır gibi sakladığı öğrenildi.

Eda Erol'un hayali gerçek oldu!

Eda Erol'un hayali gerçek oldu!Sette cep telefonuyla sürekli mesaj yazan, gizli gizli telefonda konuşan Alişan’ın bu durumu ekip arkadaşları tarafından da dikkatini çekti.

Eda Erol'dan Alişan tepkisi!

Eda Erol'dan Alişan tepkisi!Alişan’ın yakın arkadaşlarının “Yeni aşk mı?” sorularını geçiştirip gülmekle yetindiği de öğrenildi.

Eda Erol'un Alişan çıkışı!

Eda Erol'un Alişan çıkışı!Alişan, Esra Erol’un kardeşi Eda Erol’la 29 Haziran’da nişanlanmıştı. Çiftin Kasım ayında evlenmesi bekleniyordu ki 3 ay önce yollarını ayırdılar.

Eda Erol o yorumu beğendi!

Eda Erol o yorumu beğendi!Eda Erol: Dava açacak zamanım yok

Eda Erol: Dava açacak zamanım yokEda Erol'un yeni işi şaşırttı!

Eda Erol'un yeni işi şaşırttı!Eda Erol, muradına erdi!

Eda Erol, muradına erdi![url=https://www.gecce.com.tr/haber-eda-erolun-eski-sevgilisi-ogan-senyolcu-30-bin-dolar-teklif-ettiler-a
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: