Alişan tepkilere yanıt verdi: “Benim hayat görüşüm, benim düşüncem”

Alişan’ın “Buse dizilerde öpüşmüş olsaydı, karım olmazdı” sözleri sosyal medyada gündeme gelmiş ve tepki çekmişti. Alişan’dan yeni açıklama geldi: “Benim hayat görüşüm, benim düşüncem”

Magazin

Alişan tepkilere yanıt verdi: “Benim hayat görüşüm, benim düşüncem” Alişan'ın, geçtiğimiz gün yaptığı 'Buse dizilerde biriyle öpüşseydi benim karım olamazdı' açıklaması yeni bir tartışma yarattı. Bu sözler sosyal medyada tepki çekti. Gelen eleştirilerin üzerine Alişan yeni bir açıklama yaparak kendisini savundu.

Alişan: Buse dizilerde biriyle öpüşseydi benim karım olamazdı!

Alişan: Buse dizilerde biriyle öpüşseydi benim karım olamazdı!Bu kez Twitter hesabından bir paylaşımda bulunan şarkıcı, "Benim hayat felsefem, benim kriterlerim, benim hayat görüşüm, benim hayatım.. İşinize gelince demokrasi var, işinize gelmeyince yobaz, geri kafalı, kıro!!! Herkes benim gibi düşünmek zorunda değil, ben de herkes gibi düşünmek,yaşamak zorunda değilim.." dedi.


Buse Varol takipçisine verdiği yanıtla dikkat çekti

Buse Varol takipçisine verdiği yanıtla dikkat çekti

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: