Alişan'dan Eda Erol'a olay gönderme!

Buse Varol'un Eda Erol'u takip etmesiyle başlayan tartışma giderek büyüdü. Olaya Alişan da dahil olarak “Ulan takipçi satın alıyorsunuz, bari satın aldığınız firmalara söyleyin de biraz dikkatli olsunlar. Rezil etmesinler sizi!” çıkışında bulundu.

Magazin

Alişan'dan Eda Erol'a olay gönderme! Her şey Buse Varol'un, eşi Alişan'ın eski nişanlısı Eda Erol'u takip etmesiyle başladı. Sosyal medya karıştı. ''Buse Varol neden Eda Erol'u takip etti?'' diye herkes yorum yapar oldu. Olaylar büyüyünce Buse Varol hesabının ele geçirildiğini ve geri aldığını söyledi.

Buse Varol neden Eda Erol'u takibe aldı?

Buse Varol neden Eda Erol'u takibe aldı?Yorumlarda ise sıklıkla herkesin aynı şeyden muzdarip olduğu ortaya çıktı. Takipçiler Eda Erol'a takip isteği göndermedikleri halde Eda Erol'u takip ettikleri iddia etti.

Durumu öğrenen Alişan eski nişanlısına olay bir göndermede bulundu. Şarkıcı, “Ulan takipçi satın alıyorsunuz, bari satın aldığınız firmalara söyleyin de biraz dikkatli olsunlar. Rezil etmesinler sizi!” çıkışında bulundu.

Alişan ve Buse Varol'un

Alişan ve Buse Varol'un "Burak" heyecanı!Alişan'ı çıldırttılar!

Alişan'ı çıldırttılar!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: