Alişan’dan şaşırtıcı Fazıl Say tepkisi!

Çağla Şıkel’in ayakabı bağcığını bağlamasının, kadını aşağılamak olarak görüldüğünü söyleyen Alişan, “Fazıl Say yapınca gereksinim oluyor: Çünkü o piyanist, okumuş ve ileri görüşlü” dedi.

Magazin

Alişan’dan şaşırtıcı Fazıl Say tepkisi! Alişan, CNN Türk'te Buket Aydın'ın sunumuyla ekrana gelen "40"a konuk oldu. "Piyasada çiftte standart var" diyen şarkıcı, "Fazıl Say, piyanist, okumuş ve ileri görüşlü... Ama biz insanların gözünde türkü söylüyoruz, sığ görüşlü ve okumayan biriyiz. Çağla (Şıkel), ayakkabı bağcığımı bağlayınca, kadını aşağılayan fotoğraf vermiş oldum. Say ve onun klasmanındakiler yapınca, gereksinimini karşılamış oluyor.” açıklamasında bulundu.
CİMRİLİK KONUSU!

Cimri olduğu yönünde çıkan haberlerle ilgili de açıklamalarda bulunan Alişan şöyle konuştu:

“Arkadaşımın yıllar önce yemekten çıkarken kameralara, ‘Hesapları bize ödetti’ şakasından sonra bu durum ortaya çıktı. O günden beri üzerime yapıştı ve kaldı. Hayatımda hiç cimri olmadım. Yedirmeyi, içirmeyi ve gezdirmeyi severim. Cimri bir arkadaşım yok, öyle biri olsa onunla bağımı keserim. Düğün ve balayı için, ‘sponsor buldu’ ama böyle bir şey olmadı.”

Buse Varol, ‘Çift olarak yapmacık olduğunuz söyleniyor’ sorusunu yanıtladı!

Buse Varol, ‘Çift olarak yapmacık olduğunuz söyleniyor’ sorusunu yanıtladı!Alişan, esti gürledi!

Alişan, esti gürledi!Buse Varol son noktayı koydu!

Buse Varol son noktayı koydu!Alişan ve Buse 'Aşka' geldi!

Alişan ve Buse 'Aşka' geldi!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: