Alişan'ın haklı sevinci!

Alişan ve Demet Akalın'ın birlikte sundukları program ekranda 8. aylarını bitirdi. Alişan yaptığı paylaşımla başarının haklı sevincini dile getirdi.

Magazin

Alişan'ın haklı sevinci! Alişan'ın son paylaşımını gördünüz mü? Demet Akalın'la çekilmiş bir fotoğrafını Instagram'a yükleyen şarkıcı, altına şöyle yazdı:

"Bugün 8. ayımızı bitiriyoruz programımızda. Yaz sonu biter dediler, kavga edersiniz geçinemezsiniz dediler, rating alamazsınız sezon sonunu göremezsiniz dediler, dediler de dediler... Çok şükür bugüne kadar geldik.. Kanalımıza, yapımcımıza, ekip arkadaşlarımıza, konuk olan sanatçı ve uzmanlarımıza ve bizimle olan izleyicilerimize teşekkür etmek istedim bugün kendim ve ortim Demet Akalın adına.. Teşekkürler..."


***

Ne kadar haklı ve doğru bir sevinç değil mi?

Tüm söylentilere rağmen, "yapamazsınız" diyenlere inat emeklerinin karşılığını almanın haklı gururunu ne güzel de anlatmış Alişan. Üstelik hiç kimseyi kırmadan, üzmeden...

Tebrikler...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: