ALKOLLÜYDÜ YERE DÜŞTÜ

Aldattığı gerekçesiyle Yanardağ'ı dövdüğü iddia edilen Serhat Türkkan, olaya açıklık getirdi..

Magazin

ALKOLLÜYDÜ YERE DÜŞTÜ Manken, oyuncu Arzu Yanardağ'ın rol arkadaşı Murat Ünalmış'la birlikte olduğu ve bu nedenle sevgilisi Serhat Türkkan tarafından dövüldüğü iddia edilmişti. Basında çıkan 'dayak' haberlerinden rahatsız olan Türkkan, önceki gün bir basın açıklaması yaparak yaşananları anlattı.

'ALKOLLÜYDÜ, YERE DÜŞTÜ'
'Bütün bu olaylar yaşandığı sırada Arzu ile hukukumuz sona ermişti' diyen Türkkan, şunları söyledi: 'Olay günü Arzu Yanardağ evime kızını ve eşyalarını almak için gelmişti. Bir tartışma yaşandığı ve fiziksel mücadele sonucu Arzu Yanardağ'ın yere düştüğü doğrudur. Ancak düşme sebebi Arzu'nun alkollü oluşudur. Bütün bu olayın seyri sırasında, Murat Ünalmış evde olmasına rağmen olaya müdahale etmemiştir.' Serhat Türkkan, 'Arzu Yanardağ kızını seven, onu düşünen bir annedir' diyerek, Yanardağ'ın kızına olan düşkünlüğünü bildiğini ve kızı Alara için gelecek planları yaptığını belirtti. Türkkan, yaşananların, Yanardağ'ın kızı Alara'yı olumsuz etkileyeceğinin de altını çizdi. (Günaydın)
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: