'ALKOLLÜYDÜM, SİNİRLENDİM, VURDUM'

Özcan Deniz’i vuran Mustafa Adaş önce “Meleğim’i söylemedi diye vurdum” dedi, ikinci ifadesinde ise yanındaki kadına baktığı için sinirlendiğini söyledi

Magazin

'ALKOLLÜYDÜM, SİNİRLENDİM, VURDUM' Özcan Deniz, önceki gecce sahne aldığı Altın Yunus Otel'de programı bittikten sonra odasına çıkmak üzere geldiği lobide kurşunlandı. Çeşme'de bir ay önce vereceği konseri 16 Şubat'a ertelenen sanatçı Özcan Deniz'in otel barında seslendirdiği şarkılarla izleyenleri coşturdu. Deniz, gecenin ilerleyen saatlerinde ön sırada yanında bir erkekle oturan sarışın bir kadına hitaben şarkı söyledi. Kadının yanında oturan Mustafa Adaş, konserin ardından Deniz'in yanına giderek iki el ateş etti. Özcan Deniz ayağına isabet eden kurşunla yığıldı. Özcan Deniz'in bacağına isabet eden kurşun 2.5 saatlik ameliyatla çıkarıldı. Saldırıyı gerçekleştiren 33 yaşındaki Mustafa Adaş ise Özcan Deniz'in korumaları ve otel güvenliği tarafından etkisiz hale getirildi.

"Sevgilime baktı"

Mustafa Adaş, olaydan hemen sonra polise verdiği sözlü ifadede Özcan Deniz'in, kız arkadaşının gözlerinin içine bakarak şarkı söylediğini ve bu yüzden vurduğunu belirtti. Görgü tanıkları konser sırasında en önde oturan Adaş'ın salona konser başladıktan sonra girdiğini söyledi. Özcan Deniz ise "Ben yıllardır sahneye çıkan bir adamım. Kimsenin sevgilisine bakmam. Olay yanlış aksettirilmiş ve bir yanlış anlama meydana geldi" dedi.

"Alkollüydüm, sinirlendim"

Zanlı Mustafa Adaş, tedavisi tamamlandıktan sonra polise bu kez farklı ifade verdi. Sözlü ifadesini reddeden Mustafa Adaş, hayranı olduğu Özcan Deniz'den 'Meleğim'isimli şarkıyı istediğini söyledi. Bu istediğini 3 kez tekrarladığını belirten Adaş, Özcan Deniz'in ısrarla söylememesine çok sinirlendiğini anlattı. Aşırı alkollü olduğunu ve bir anlık sinirle silahına sarıldığını belirten Adaş, olaydan sonra pişman olduğunu ve büyük üzüntü duyduğunu söyledi.

Adaş tetikçi mi?

İzmir polisi Özcan Deniz'e sıkılan kurşunun, sanatçının 8 ay önce yaşadığı bir olayla bağlantılı olup olmadığını araştırıyor. Özcan Deniz, geçtiğimiz Temmuz ayında Çeşme'de bulunan Edda isimli gecce kulübüyle anlaşarak 47 bin YTL avans almıştı. Ancak son anda sahneye çıkmaktan vazgeçerek İstanbul'a dönmüştü.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: