ALKOLSÜZ GALA

Alp Kırşan, Paşhan Yılmazel ve Yağmur Atacan ile Fatma Toptaş’ın başrolünü oynadığı “Avanak Kuzenler” filminin İstinye'de yapılan galasında, Ramazan nedeniyle alkol yerine limonata ve meyve suyu ikram edildi

Magazin

ALKOLSÜZ GALA Başrollerini Alp Kırşan, Paşhan Yılmazel, Yağmur Atacan ve Recep İvedik filmiyle adını duyuran Fatma Toptaş'ın paylaştığı 'Avanak Kuzenler' filminin galası önceki akşam İstinye'de yapıldı. Yönetmenliğini Oğuzhan Tercan'ın yaptığı, senaryosunu İrfan Saruhan, Batıhan Varuş ve Kerem Arıca'nın yazdığı filmin görüntü yönetmenliğini ise Ertunç Şenkay yaptı.

Yapılan galada ramazan nedeniyle alkol yerine limonata ve meyve suyu ikramı yapıldı. Filmde Alp Kırşan, Paşhan Yılmazel, Yağmur Atacan ve Fatma Toptaş'ın dışında Tuluğ Çizgen, Erdal Tosun, Özlem Savaş ve Hakan Bilgin gibi ünlü isimler de rol aldı.

Kendisini dünün Tarık Akan'ı bugünün Kenan İmirzalıoğlu'su sanan Tankut (Yağmur Atacan), kendisini insanların kaderlerini değiştirecek mucit sanan Serkan (Alp Kırşan) ve kendisini kadınların peşinde koştuğu Valantino sanan Neco'nun (Paşhan Yılmazel) ortak iş çevirmeye başlamalarıyla gırgır ve şamatanın başladığı film gala gecesinde izleyenlerden tam not aldı.

Filmin çekimlerinin oldukça neşeli geçtiğini belirten Alp Kırşan, 'Filmi izlediğiniz süre içinde bütün dertlerinizi unutacağınız kesin. Çok sıcak ve eğlenceli bir film oldu. Bizden, sokaktan bir film. Eminim izlerken ‘Aa, bizim mahalleden böyle biri var' diyeceksiniz. Biz çekimlerde çok büyük keyif aldık ve eğlendik. Gerisi seyirciye kalmış. Bence izlerken herkesin keyif alacağı bir film oldu' dedi.

Türk Sineması'nın en çok izlenen filmi olan Recep İvedik'le yıldızı parlayan Fatma Toptaş ise filmde üç kuzenin kurtarıcısı, güzel ve asi Melike rolüyle dikkat çekiyor.

‘Yağmur baş aşağı sarkılıtınca tuhaf oldum'
Filmin çekimlerinde çok güldüğünü söyleyen Yağmur Atacan ise 'Çekimler çok keyifliydi. Yazın eşim Pınar Altuğ'la beraber Bodrum'daydık ve ben bu set için Pınar'ı Bodrum'da bırakıp geliyordum' diye konuştu. Filmi izleyen ve çok beğenen Pınar Altuğ da 'Film bence çok güzel olmuş. Ama Yağmur'un filmdeki kuzenleriyle birlikte başaşağı sarkıtılıp ayaklarından bağlandığı sahnelerde biraz tuhaf oldum' diye konuştu.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: