Alman gazetesinden bomba Amine Gülşe iddiası!

Alman basını, Amine Gülşe'nin ailesinin 'Erdoğan destekçisi' olduğunu iddia ederek Mesut Özil'in Cumhurbaşkanı Erdoğan'la fotoğraf çektirmesini isteyenin de Gülşe olduğunu ileri sürdü.

Magazin

Alman gazetesinden bomba Amine Gülşe iddiası! Türk asıllı futbolcu Mesut Özil'in Almanya Milli Takımı'nı bıraktığını açıklamasının yankıları devam ediyor. Almanya Milli Takımı'nın başarısızlığının sorumlusu olarak Mesut Özil'i gösteren Bild Gazetesi şimdi de yıldız oyuncunun sevgilisi Amine Gülşe'yi hedef aldı.

Mesut Özil o soruya sinirlendi!

Mesut Özil o soruya sinirlendi!Gazetenın haberine göre: Amine Gülşe'nin ailesinin 'Erdoğan destekçisi' olduğunu iddia ederek Mesut Özil'in Cumhurbaşkanı Erdoğan'la fotoğraf çektirmesini isteyenin de Gülşe olduğunu iddia etti.

Akşam Gazetesi'nde yer alan habere göre, Almanya Milli Takımı'ndan ırkçılık yapıldığı gerekçesiyle ayrılan Mesut Özil'in sevgilisi Amine Gülşe için gazete, çiftin fotoğraflarını yayımlayarak ''Mesut'un sevgilisi bu olayda ne rol oynadı? Bu kız ve ailesinin Mesut'un üzerinde etkisi var mı?'' iddiasında bulundu.

Mesut Özil'den Amine Gülşe'ye teşekkür mesajı!

Mesut Özil'den Amine Gülşe'ye teşekkür mesajı!Haberde Amine Gülşe'nin oyunculuk kariyerini bırakarak Mesut Özil ile birlikte İngiltere'de yaşayıp yaşamayacağına karar vermediği de iddia edildi.

Bild Gazetesi'nin baş editötörü Alfred Draxler, ''Amine Gülşe'nin ailesinin Erdoğan'ın destekçileri olduğu biliniyor. Bu fotoğrafı Gülşe'nin kendisiyle evlenmek isteyen Mesut'tan ısrarla çektirmesini istediği yönünde ciddi iddialar var'' yazdı.

Haberde çiftin yakın zamanda nikah masasına oturacağı ve Amine Gülşe'nin sıklıkla Mesut Özil'e destek ve aşk mesajları da atarak kafasını karıştırdığı ifade edildi.

Mesut Özil'e sevgilisi Amine Gülşe'den destek!

Mesut Özil'e sevgilisi Amine Gülşe'den destek!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: