ALMEDA ABAZİ GÖNLÜNÜ KİME KAPTIRDI?

Ünlü Türkücü Mustafa Topaloğlu, önceki akşam Etiler Nusr-et de yemek yedi, Mekana girerken basın mensuplarıyla karşılaşan Topaloğlu, yine yaptı yapacağını.

Magazin

ALMEDA ABAZİ GÖNLÜNÜ KİME KAPTIRDI? Geçtiğimiz günlerde İngilizce konuşarak aynı mekana giren Topaloğlu, bu sefer dilsiz taklidi yaptı. Beden diliyle bir şeyler anlatmaya çalışan Topaloğlu, aynı zamanda ' hebe, ebe hoba' gibi ilginç sesler çıkardı. Nam-ı diyar Uzaylı Türkücü, daha sonra dildiz ve sağırlara dikkat çekmek, onlara destek olmak amacıyla bu şekilde davrandığını belirtti.

magazin

Almeda ile karşılaştı
Demet Akalın'la bir program için görüştüğünü ve çok yakında yeni bir ikili olabileceklerini dile getiren Topaloğlu, programın içeriği hakkında açıklama yapmadı. Sohbet böyle neşeli giderken mekandan Topaloğlu'nun Survivor'dan arkadaşı Almeda Abazi ve Gökhan Şükür birlikte çıktı. Almeda ,Topaloğlunu görünce boynuna sarıldı. İkili yarışma günlerini konuşurken, birdaha o şans gelse asla yarışmaya katılmayacaklarını belirtmeleri ise dikkat çekti.

Gökhan Şükür Almeda yeni aşk
Almeda'yı beklerken sıkılan Gökhan Şükür araca doğru giderken aralarında bir yakınlaşma olduğunu doğruladı ancak Almeda duruma yorum yapmadı. Almeda'nın ön tarafta Gökhan Şükür'le beraber oturması ise ilişkiyi doğrular nitelikteydi. Abazi ile bir ara Sergen Yalçın'ın aşk yaşadığı öne sürülmüş ancak Sergen bu iddiaları sert bir dille yalanlamıştı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: