ALMEDA ABAZI, SURVIVOR TARİHİNE GEÇTİ!

Sanal alemde herkes Arnavut güzel Almeda Abazi'iyle ilgili bu iddiayı konuşuyor.

Magazin

ALMEDA ABAZI, SURVIVOR TARİHİNE GEÇTİ! Yarışmanın fanatikleri internette bu durumu ti’ye alıp, “Almeda’nın bacakları Roberto Carlos’tan hallice” diye espriler yapıyor...

KİLOLARI SANAL ÂLEMDE ALAY KONUSU OLDU
Bugüne kadar yarışmaya katılan bütün yarışmacılar aşırı kilo vermeleriyle dikkat çekerken Almeda, aksine kilo alıyor. Güzel modelin durumu sanal âlemdeki fanatikleri arasında espri konusu oldu. İzleyiciler internette Almeda için, “İki ay yemek yememesine rağmen eski kilosundan bir şey kaybetmemiş, hatta kilo almış olan kişi. Ayrıca bacakları Roberto Carlos’tan hallice” diye espriler yapıyor.

‘ACABA İGUANALARI MI YİYOR’ ESPRİSİ
YARIŞMANIN favorilerinden olan Almeda Abazi’nin bu kadar az yiyerek nasıl kilo aldığının tam bir muamma olduğunu konuşan izleyiciler, “Survivor’un tarihinde adada kaldığı sürede kilo alan yarışmacı yok! Almeda bir ilk” diyor. İnternet forumlarında güzel modelle ilgili yapılan bir diğer espri ise şöyle: “Açlıkla savaşılan adada Almeda gizli gizli iguanaları mı yiyor acaba? Adada kalırsa Yarmagül kıvamına gelebilir!..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: