Alo 24

Yıllardır kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeyen Alo 24 yazlık şubeleriyle de ile misafirlerine en iyi hizmeti vermeye devam ediyor.

Diğer Haberler

Alo 24 Yıllardır kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeyen Alo 24 1000 kişilik alanı ile misafirlerine en iyi hizmeti vermeye devam ediyor.

İlk buluşmanız, sizin için çok önemli olan bir iş yemeği veya sevdiklerinizle baş başa geçireceğiniz sıcak bir akşam için, Güney Ege’nin 13 yıllık klasiği Alo 24 Restaurant misafirlerini beklemekte.


Geniş menüsü, güler yüzlü bir karşılama ve servis, yıllarca kendini hatırlatacak özel lezzetler Alo 24’ün senelerdir misafirlerine sunduğu hizmetlerden bazılar Belki de hepsinden önemli, 13 yıl boyunca değişmeyen iç mimarisi ile Alo 24’ün misafirleri üzerinde uyandırdığı etki!

Bu yaz günlerinde Alo 24 tatil şeridindeki şubeleriyle de Türkiye’nin birçok kentinde hizmet vermekte. Didim, Kuşadası, Fethiye ve Denizli Alo 24’ün lezzetlerini paylaştığı şehirlerden. Levent’te bulunan İstanbul şubesi’de Ramazan sonrasın da tekrardan misafirleriyle buluşmaya hazırlanıyor.


Yaz ve kış günlerde içinizi sıcacık yapacak, dumanı üstünde bir mercimek, ezogelin ya da domates çorba; sucuklusundan kıymalısına geniş pide seçenekleri, Adana’dan Urfa’ya, Beyti’den ızgara köfteye kadar muhteşem et ve tavuk seçenekleri ve tabii ki yanlarında buz gibi bir içecek. ALO 24 Restoran, size Türk Mutfağı’nın en güzel örneklerini, en lezzetli haliyle sunuyor!

Alışılmışın ötesinde ürün yelpazesiyle kaybolan lezzetleri tekrar sofranıza taşıyan Alo 24 Restoran, odun ateşinde eşsiz lezzetler sunuyor. Tüm kırmızı et ürünleri Ege tesislerden günlük olarak getiren Alo 24, küçükbaş ve büyükbaş hayvanların doğal besi ile yetiştirilmesine özen gösteriyor.


ALO 24 özel bir karışımla hazırlanan hamurundan ve meşe odunuyla yaş fırında pişmesinden lezzetini alan Aydın Karacasu pidesiyle, , özel toprak ve güveçlerde yapılan kebapları ile müdavimlerini bekliyor!

Detaylar için tıklayınız
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: