Alp Navruz'dan askerde ilk fotoğraf!

'Elimi Bırakma' dizisinin yakışıklı başrol oyuncusu Alp Navruz, üç hafta önce gittiği vatani görevini üç gün sonra tamamlıyor. Ünlü oyuncudan sevenlerinin merakla beklediği askerlik fotoğrafı ise menajeri tarafından ilk kez paylaşıldı.

Dizi Galeri

Alp Navruz'dan askerde ilk fotoğraf! Ünlü oyuncu, başrolünde yer aldığı dizinin sezon finali yapmasının ardından çıktığı yurtdışı tatilini tamamlayıp, üç hafta önce İzmir'de bulunan birliğine giderek teslim olmuştu. 21 günlük bedelli askerlik görevini üç gün sonra tamamlayacak oyuncu, İstanbul'a hızlı bir dönüş yapmaya hazırlanıyor.

Navruz'un 'Cenk' karakterini canlandırdığı Elimi Bırakma dizisinin çekimlerinin Temmuz ayının son haftası başlayacağını öğrenmesinin ardından, planladığı tatil turunu gerçekleştiremeden İstanbul'a döneceği öğrenildi. Yoğun bir hazırlık kampına gireceği iddia edilen Navruz, bir yandan 'Elimi Bırakma' dizisinin çekimlerine hazırlanırken diğer yandan reklam yüzü olduğu markanın Ağustos ayında gerçekleştirilmesi planlanan yeni sezon çekimlerine de hazırlanacak.

ÜNİFORMALI İLK FOTOĞRAF


Yakışıklı oyuncu, vatani görevini tamamlamak için giderken sevenlerine sadece; "Askerlik görevimden dolayı bir süre yokum. Görüşmek üzere." tweeti ile veda etmişti. Sevenlerinin üniformalı halini merak etmeleri üzerine beklenen fotoğrafı ünlü oyuncunun menajeri ilk kez paylaştı. Alp Navruz'un askerlik fotoğrafı sevenlerinin büyük beğenisini topladı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: