Alp Navruz'un başı dertte!

Yapımcı Şükrü Avşar’ın, sözleşmesi olmasına rağmen filminde oynamayı reddeden Alp Navruz’a 100 bin TL’lik tazminat davası açtığı öne sürüldü.

Magazin

Alp Navruz'un başı dertte! İddiaya göre yapımcı Şükrü Avşar, beş yıllık sözleşmesi olan Alp Navruz'a "Aşk Bu Mu?" filminde oynaması için teklif götürdü. Navruz, o dönem ‘Elimi Bırakma’ dizisinden gelen projeyi kabul edince, yapımcıyı reddetti. Şükrü Avşar'ın, tüm ısrarlarına rağmen Navruz teklifi kabul etmeyince başrol Kubilay Aka’ya teslim edildi. Ancak yapımcı, 40 bin TL vereceği Alp Navruz senaryoyu beğenmeyince, Kubilay Aka’ya 70 bin TL ödemek zorunda kaldı.

Bu nedenle Avşar, kendisini zarara uğrattığı gerekçesiyle Alp Navruz’a 100 bin TL’lik tazminat davası açtı. Dava haberine çok sinirlenen Alp Navruz'un, Şükrü Avşar Film’le bağlarını koparmak için avukatına talimat verdiği konuşuluyor. (Milliyet)

Alp Navruz: Geldiğin yeri unutma!

Alp Navruz: Geldiğin yeri unutma!Sosyal medyanın en popüler çifti!

Sosyal medyanın en popüler çifti!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: