Alp Özcan, Meryem Uzerli'yi tuzağa düşürmüş!

Alp Özcan'ın paylaştığı fotoğrafın sırrı ortaya çıktı.

Magazin

Alp Özcan, Meryem Uzerli'yi tuzağa düşürmüş! Dün Meryem Uzerli'nin Cannes'dan sosyal medyaya düşen fotoğrafı adeta şok etkisi yaratmıştı. Bir mücevher firmasının davetlisi olarak Cannes Film Festivali'ne katılan oyuncu, geçen hafta ayrıldığı ve gazetecilere "O adamı artık konuşmayalım" dediği Alp Özcan'la beraber fotoğraf çektirmişti.


Fotoğrafı Alp Özcan sosyal medya sayfasından paylaşmış ve altına Uzerli'nin "O Adam" lafına gönderme yaparak "O adam, o kadın. Sadece arkadaşız" yazmıştı. Şok etkisi yaratan ve ve "Acaba 3. kez barıştılar mı?" sorusunu sorduran bu fotoğrafın perde arkasını Duymayan Kalmasın programında Cengiz Semercioğlu anlattı.

Meryem Uzerli'nin Cannes paylaşımları!

Meryem Uzerli'nin Cannes paylaşımları!Bir arkadaşının da Alp Özcan ve Meryem Uzerli'nin katıldığı Cannes'daki partide olduğunu belirten Semercioğlu, "Meryem Uzerli ile Alp Özcan o partide karşılaşmış. Ama birbirlerinin yüzüne hiç bakmamış. Sonra İngilizce konuşan bir turist ikisinden yan yana poz vermesini istemiş. Meryem de kırmamış ve Alp Özcan'la poz vermiş ama daha sonra Meryem Uzerli, sosyal medyadan Alp Özcan'ın yaptığı manidar paylaşımı görünce çok şaşırmış" dedi.

Meryem Uzerli'den Alp Özcan sorusuna sert cevap!

Meryem Uzerli'den Alp Özcan sorusuna sert cevap!Video yüklenemedi...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: