ALPAY BENİM ÇOK ESKİ DOSTUM

Pınar Eliçe, Siirt Jetpaspor'da başkan yardımcısı olan Alpay Özalan'la bir ilişkisi olmadığını söyledi. "O benim çok eski dostum" diyen Eliçe ekledi: Ben anneyim, çok üzüldüm..

Magazin

ALPAY BENİM ÇOK ESKİ DOSTUM Çetin Çapan'dan boşanan Pınar Eliçe, Siirt Jetpaspor'da başkan yardımcısı olan eski futbolcu Alpay Özalan ile birlikte olmadığını söyledi. Hafta sonu Keops'ta Özalan ile eğlenen ve 'Mega Magazin' tarafından görüntülenen Pınar Eliçe şu açıklamayı yaptı:

AİLEMLE KALDIĞIM EVİM
"Arkadaş grubumla gittiğim gece kulübünde çok eski dostum Alpay Özalan ile ilgili hakkımızda çıkan aşk haberi iddiaları gerçeği yansıtmamaktadır. Siz arkadaşlarınızla eğlenmeye gittiğinizde masadakilerle konuşmaz mısınız? O zaman herkes 'sevgili' diye yazılsın. Ayrıca haberde 'aynı rezidansta kaldılar' denilen yer, Ayazağa'da çocuklarım ve ailemle kaldığım evimdir. Bir bayan ve anne olarak bu durum beni çok üzmüştür.

EVLİLİKLERİ İKİNCİ KEZ ÇATIRDIYOR
Öte yandan, 1997 yılında manken Cansel Özzengin ile dünyaevine giren Alpay Özalan'ın son 1.5 yıldır eşiyle büyük problemler yaşadığı öğrenildi. Aralarındaki sorunları çözemeyen çiftin boşanma kararı aldığı ancak mal paylaşımı konusunda anlaşmazlığa düştüğü de iddia edildi. Evliliklerinin birinci yılında da boşanma kararı alan ve son anda barışan çift zor günler geçirmişti. Alpay Özalan, Beşiktaş'ta oynadığı dönemde tribünlerin eşine küfür etmesi üzerine Beşiktaş'ı bırkamış ve ailesiyle birlikte bir süre Almanya'da yaşamıştı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: