Altı ay önce babasını kaybeden Merve Özbey’den duygulandıran paylaşım

Şarkıcı Merve Özbey, altı ay önce hayatını kaybeden babası Ahmet Özbey'e hamile olduğunu açıkladığı anı sosyal medya hesabından paylaştı.

Magazin

Altı ay önce babasını kaybeden Merve Özbey’den duygulandıran paylaşım “O YÜZDEN Mİ AĞLADIN BABA?”

Babası Ahmet Özbey’e hamile olduğunu açıkladığı anın videosunu paylaşan şarkıcı, şu notu yazdı:

“Biliyor muydun göremeyeceğini o yüzden mi ağladın baba? Ya da görebiliyor musun? Bilmiyorum baba… O ellerinin alkışlaması. Zor geçiyor baba, geçiyor ama kanata kanata. Baba seni çok özledim. Uyuyamıyorum son bir kaç gündür. Biz iyiyiz her şey yolunda. Kavuştun mu ayağına, sesine? Baba seni çok özledim.”

“SENSİZ İLK BABALAR GÜNÜM”

“Elif’imiz çok iyi, görüyorsundur belki… Yanaklarını bir görsen. Hele o topuş ayaklarını. Bugün ilk defa en son seninle gittiğimiz yere gittim. Kız arkadaşlarımla. İnemedim arabadan. Bir baktım kızımızın geleceği günü geçen sene bugün söylemişiz sana iyi ki de kaydetmişiz…”

“İki gün sonra Kenan’ın ilk babalar günü. Benim de sensiz ilk babalar günüm. Hem babalar hem de ilk dedeler günün kutlu, mekanın cennet olsun. Biz iyiyiz. Baba seni çok özledim…”

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: