ALTIN GÜNÜNE DE BEKLERİZ

RTÜK Başkanı Zahid Akman'ın Petek Dinçöz'ün nikahına katılmasını diline dolayan Müjde Ar, Akman'a 'altın günü daveti' yaptı.

Magazin

ALTIN GÜNÜNE DE BEKLERİZ RTÜK Başkanı Zahid Akman'ın 'Beyaz Show'daki Can Tanrıyar ile Petek Dinçöz'ün nikahına katılmasını diline dolayan Müjde Ar, Akman'a 'altın günü daveti' yaptı. NTV'deki 'Haydi Gel Bizimle Ol' programında konuşan Ar, 'Zahid Akman'dı değil mi nikah şahitlerinden birisi? Ben diyorum ki, Zahid Akman, biz haftaya bir altın günü yapalım bize de gelsin' dedi. Müjde Ar'ın bu sözleri programdaki partnerlerini güldürdü.

Böyle bir yetkisi yok

Bu arada eski RTÜK Başkanı Nuri Kayış, Zahid Akman'ın canlı yayında Seyfi Dursunoğlu ile 'program pazarlığı' yapmasına tepki gösterdi. Kayış, 'Akman, Huysuz Virjin'e 'Saat 23.00'ten sonra şovunuzu yapabilirsiniz' diyor. RTÜK Başkanı canlı yayında program pazarlığı yapamaz, böyle bir yetkisi yok' dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: