ALTIN KELEBEK'E SARP APAK DAMGASI!

Bu yıl 39’uncusu yapılan Altın Kelebek’te ödüller önceki akşam Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen geccede sahiplerini buldu. Ödül törenine oyuncu Sarp Apak damgasını vurdu!

Magazin

ALTIN KELEBEK'E SARP APAK DAMGASI! Sunuculuğunu İrem Sak, Sarp Apak ve Öner Erkan’ın yaptığı gecceye Ajda Pekkan, İbrahim Tatlıses, Ebru Gündeş, Kıvanç Tatlıtuğ, Ahmet Özhan, Kenan Işık, Sertab Erener, Tülin Şahin, Murat Göğebakan, Tuba Ünsal, Gülse Birsel, Erol Günaydın, Meryem Uzerli, Nur Fettahoğlu, Ayça Bingöl, Murat Boz, Rıza Kocaoğlu, Ayşegül Aldinç, Gökçe Bahadır, Göksel, Keremcem ve Esra Erol gibi birçok ünlü isim katıldı.

Kanal D ekranından canlı yayınlanan geccede bazı aksaklıklar yaşandı. Bu seneki ödül töreninin sunuculuğunu ‘Yalan Dünya’ dizisinin popüler karakterleri İrem Sak (Tülay), Sarp Apak (Emir) ve Öner Erkan (Bora) üstlendi. Sunuculardan Sarp Apak, gaflarıyla ve sunumuyla özellikle sosyal medyada çok eleştirildi. Apak, ‘En İyi Türk Sanat Müziği Kadın Solisti’ ödülünü almak için sahneye çıkan Sertab Erener’e “Sende de her yol var” dedi. Bu gafıyla tepki çekti. Apak, Turkcell Müzik Ödülleri’nde ‘En İyi Kadın Sanatçı’ ödülünü almak içn sahneye çıkan Göksel için de “Bu kızcağız” tabirini kullandı. Ödülün ardından Göksel için “Göksel’i salmıyoruz” dedi.

İşte Sarp Apak için Twitter’da yazılanlar

SARP Apak, yaptığı gaflar yüzünden Twitter’da yerin dibine sokuldu. Apak, geccenin sonunda Twitter’da “Altın Kelebek eleştirileri ve övgüleri için çok teşekkürler. İzlemeniz yeter. Kötü anlar için bay bay iyi anlar için hay hay” açıklamasını yaptı. Twitter’da trending topic olan Apak şu şekilde eleştirildi.

Ayça Şen: Ya bu Sarp Apak cici çocuk falan da, gelene gidene ayu gibi laflar edip çam deviriyo. Göksel’e “Bu kızcağız”, Sertab’a “Her yol var” dedi.

Oben Budak: “Göksel’i salmıyoruz”. Sarp Apak Kelebek Ödül töreninde Göksel’in ödül almak haricinde şarkı da söyleyeceğini anlatmaya çalışıyor :)

Hakan Kakız: Sarp Apak’ın, sahneye çıkan “Sertab Erener”e söylediğini duydunuz mu? “Sizde de her yol var” dedi. Argoda sınır tanımıyor.

Semiha Yankı: Sarp Apak’ın altında bir şey mi var niye yerinde duramıyor. Bu ne be.

Koray Çapanoğlu: Antipati dalında en iyi çıkış; Sarp Apak. Ki kendisini fena sempatik bulurdum.

İskender Baydar: Gülse Birsel’e sormuşlar; “Dizinin adı ne olsun?” Sarp Apak, İrem Sak ve Öner Erkan’a bakıp “Yalan Dünya” olsun demiş.

Tayyar Işıksaçan: İrfan Şahin program bitiminde Sarp Apak’a ceza verecekmiş, Sarp yüz defa benden sunucu olmaz yazıp yarın Kanal D yönetimine teslim edecekmiş.

Irmak Ünal: Hımmm şu an en son yerinde olmak isteyeceğiniz insanlardan biri Sarp Apak olabilir mi acaba?

CENGİZ SEMERCİOĞLU'NDAN ÖZ ELEŞTİRİ:

EVET SUNUCULAR İYİ DEĞİLDİ!

Gelelim geccenin sunucularına... Sarp Apak, İrem Sak ve Öner Erkan bu gecce için çok çalıştılar, çok emek harcadılar... Ellerinden geleni yaptılar. Teşekkür ediyoruz kendilerine... Ama olmadı... Oysa kağıt üzerinde herkesi heyecanlandıran bir fikirdi. Sadece bizi değil, seyirciyi de...

İlk tanıtım filmleri yayınlandıktan sonra herkes bu üçlünün sahnede çok iyi bir şov yapacağına inanmıştı.
Erkin Koray şarkısıyla çok da iyi bir açılış yaptılar ama devamı gelmedi. Daha ilk reklam arasında onlar da fark ettiler durumu, hatta Sarp Apak salona dönüp “Olmadı değil mi? Yapamadık galiba” dedi... Bence geccenin esprisi de buydu...

Bunlarda ilginizi çekebilir: