'ALTIN KIZLAR'

Doğa Rutkay, özel hayatını konuşan Ayşe Özyılmazel, Saba Tümer ve Oya Germen'e yanıt verdi.

Magazin

'ALTIN KIZLAR' Televizyongazetesi'nin haberine göre Doğa, 'Üçü bir televizyon programına başladılar. Gerçekten hayretlere düştüm. Eğer ben de bir yerde yazıyor olsaydım bunu gerçekten kaleme almak isterdim. 1,5 saat boyunca geçen hafta çıkan bir haber vardı işte 'Doğa'nın erkek arkadaşı ona cep telefonu almış da, parasını ben verememişim de'... Bunu tam 1,5 saat tartıştılar. Türkiye'de daha önemli şeyler oluyor. 1,5 saat boyunca bunu konuşmayı gerçekten çok anlamsız buldum' şeklinde konuşarak üçlüye sert çıktı.

Ayşe Özyılmazel, Saba Tümer ve Oya Yılmazel'i bir dönem Türkiye'de de ekrana gelen 'Altın Kızlar' dizisindeki karakterlere benzeten Doğa Rutkay, bir hayli sinirli olarak şu sözleri sarf etti:'Oraya çıkmışlar Altın Kızlar gibi, program yapıp 1,5 saat boyunca benim özel hayatımı konuşmaları ve bilmedikleri bir konu hakkında konuşmaları, üstelik de sözlü tacize varacak üslupta konuşmaları beni çok rahatsız etti. Burada uslu kız gibi oturuyorum ama benim de ters bir tarafım vardır. Biraz daha dikkatli olmak gerekiyor böyle şeylerde.'


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: