'ALTIN KIZLAR' DAYANIŞMASI!

Yüksek ateş nedeniyle hastaneye yatırılan Fatma Girik; derecenin zaman zaman 39'u göstermesine rağmen neşeli ve moralli..

Magazin

'ALTIN KIZLAR' DAYANIŞMASI! Yaklaşık 10 gün önce yüksek ateş nedeniyle Florance Nightingale Hastanesi'ne yatırılan Fatma Girik'in tedavisi halen sürüyor. Zaman zaman ateşi 39 dereceye çıkan Girik moralini yüksek tutuyor. Ünlü oyuncunun kardeşi Günay Girik, bu hafta testlerin devam edeceğini, kesinleşen teşhis sonrası tedaviye başlanacağını söyledi ve ekledi: 'Ablam şu anda iyi ama ara sıra ateşi yükseliyor. Neden ateşinin yükseldiğini henüz bilmiyoruz ama yüksek ateş problemli bir durum olduğu için müşahade altında...'

'Kayısı ye iyileş' dediler
Bir dönem Şişli Belediye Başkanı olarak görev yapan Fatma Girik'in önceki günkü ziyaretçileri arasında da şimdiki başkan Mustafa Sarıgül yer aldı. Sarıgül, 'Şişli'ye birçok hizmet veren eski belediye başkanımız ve Türkiye'nin çok değerli sanatçısı Fatma Girik için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız' dedi. Öte yandan 'Altın Kızlar' dizisindeki rol arkadaşları Türkan Şoray ve Hülya Koçyiğit de Girik'i yalnız bırakmadı. Koçyiğit ve Şoray, yanlarında Girik'in çok sevdiği meyve olan kayısı getirdi. 'Bu kayısıları yersen çabuk iyileşirsin' diyerek espri yapan sanatçılar, Girik'in moralinin ve neşesinin yerinde olduğunu belirtti.

Ün taburcu oldu
Fatma Girik ile aynı gün hastaneye yatan sanatçının hayat arkadaşı yönetmen Memduh Ün de rutin kontrol ve tahlillerini yaptırdı. Ün önceki gün hastaneden taburcu oldu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: