'ALTIN SABUNLUK' GAZETELERDE

KENAN ERÇETİNGÖZ'ÜN 3 GÜN ÖNCE KÖŞESİNE TAŞIDIĞI, ALTIN KAPLAMA OLDUĞU SANILAN SABUNLUĞUN, 'IT'S A JOKE' İSİMLİ MEKANDAN ÇALINMASI HABERİ BUGÜNKÜ GAZETELERİN MANŞETLERİNİ SÜSLEDİ..

Magazin

'ALTIN SABUNLUK' GAZETELERDE
İşte bugün Hürriyet'te çıkan o haber:

İzzet Çapa'nın, Nişantaşı'nın yeni alışveriş merkezi City's'de açtığı 'It's a Joke' adlı kafesinin tuvaletinden altın kaplama olduğu sanılan sabunluk çalındı.Dekorasyonunu Mahmut Anlar, personel kıyafetlerini Biricik Suden'in tasarladığı İzzet Çapa'nın, Nişantaşı'nın yeni alışveriş merkezi City's'in en üst katına açtığı 'It's a Joke' adlı kafesinin tuvaletinden altın kaplama olduğu sanılan sabunluk çalındı.


Daha önce gazete haberlerinde altın kaplama olduğu yazılan sabunlukların aslından bakır kaplama olduğunu söyleyen Çapa, 'Alan kişi hayal kırıklığına uğrayacak ama sabunluk altın değil bakır kaplama. Bu yüzden satmaya kalksalar da para etmez. Bunu alan kişinin parayla ilgili bir sorunu olduğunu sanmıyorum' dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: