Altınsoylar için geri sayım başladı

Kanal D’nin merakla beklenen yeni dizisi “Altınsoylar”ın çekimleri önceki gün Beylerbeyi’nde başladı. Altınsoy ailesinin sürprizlerle dolu maceralarını konu alan dizinin setinden ilk kareler de basınla paylaşıldı.

Dizi Galeri

Altınsoylar için geri sayım başladı Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği, yönetmenliğini Türkan Derya ve Murat Aksu’nun yaptığı, senaryosunu ise Serdar Oğuz’un kaleme aldığı “Altınsoylar” dizisinde Ayça Ayşin Turan, Aras Aydın, Şebnem Bozoklu, Bennu Yıldırımlar, Cihat Tamer, Ünal Yeter, Birsen Dürülü, Görkem Şarkan, Burak Sevinç, Begüm Akkaya, Zeynep Kankonde, Bora Koçak ve Sami Aksu rol alıyor.


Oyuncular, önceki gün Beylerbeyi’ndeki bir köşkte yapılan çekimlerde kamera karşısına geçti. Çekim arasında köşkün bahçesinde objektiflere topluca poz veren ekip, yüksek enerji ve uyumlarıyla dikkat çekti. Özlenen kalabalık sofraların kurulduğu, gelenek ve göreneklere olduğu kadar birbirlerine de bağlı köklü bir ailenin başına gelen beklenmedik olayları ekrana taşıyacak olan “Altınsoylar” yakında Kanal D’de izleyiciyle buluşacak.

Altınsoylar ilk fragman;

Video yüklenemedi...Kaynak: hurriyet.com.tr

Bunlarda ilginizi çekebilir: