Altınsoylar'ın yayın tarihi belli oldu!

Kanal D’nin merakla beklenen dizisi Altınsoylar’ın yayın tarihi belli oldu. O3 Medya’nın yapımcılığında ekrana gelecek dizi, 5 Kasım Cumartesi günü izleyicisi ile buluşacak.

Dizi Galeri

Altınsoylar'ın yayın tarihi belli oldu! Ayça Ayşin Turan, Aras Aydın, Şebnem Bozoklu, Bennu Yıldırımlar, Cihat Tamer , Ünal Yeter , Birsen Dürülü , Görkem Şarkan ,Burak Sevinç, Begüm Akkaya , Zeynep Kankonde , Bora Koçak , Sami Aksu , Onursal Yıldırım , Feri Baycu , Deniz Çakır , Gökçen Çiftçi’nin rol aldığı, Türkan Derya ve Murat Aksu’nun yönetmenliğini üstlendiği, Serdar Oğuz, Esra Çetek Yılmazer, Deniz Yeşilgün, Melikşah Altuntaş ve Zeynep Ocak’ın senaryosunu kaleme aldığı Altınsoylar,
ilk fragmanın yayınlanmasıyla adından sıkça söz ettiren diziler arasına girdi.

Hayata dair tüm renkleri içinde barındıran Altınsoylar’ın genel hikâyesi ise şöyle;

Kaderin yanlış anlamalarla bir araya getirdiği kimsesiz genç bir adam, öfkeli nişanlısından kaçan genç bir kadın, her biri nev-i şahsına münhasır bireylerden oluşan Kayserili Altınsoylar! Gelenekçi Muhiddin Bey, aileyi toparlayıcı Semiha Hanım, kırgın gelin Saadet, dış̧arlıklı kocaya kaçtığı için tüm hakları elinden alınmış̧ şamatacı Gülsüm ve dikiş̧ tutturamayan aylak kocası Mesut, en küçük oğul hayta Emin ve onu adam etsin diye köyden alınmış̧ masum gelin Ümmü. Altınsoylar, birlik ve beraberliğin altını çizerken zaman zaman güldüren, zaman zaman ağlatan, ama hep umut var diyen kocaman bir aile dizisidir.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: