Altız bebeklerine araba isimleri verdi!

Taylandlı 29 yaşındaki bir kadın altız doğurdu. Doğumun gerçekleştiği hastane 'Tayland'da bir ilk' açıklamasını yaptı. Bebeklere meşhur otomobil markalarının isimleri konuldu.

Yaşam

Altız bebeklerine araba isimleri verdi! Taylandlı 29 yaşındaki bir kadın altız doğurdu. Doğumun gerçekleştiği hastane 'Tayland'da bir ilk' açıklamasını yaptı. Bebeklere meşhur otomobil markalarının isimleri konuldu.

Tayland'ın başkenti Bangkok'da, bir kadın altız bebek dünyaya getirerek ülkenin rekorunu kırdı. Duangchanok Wangwitthayaskul adlı anne dünyaya üç kız ve üç erkek getirdi.

Altız bebeklerin ebeveynleri çocuklara favori araba markalarının adını verdi: Audi, Fortuner, Porsche, Mini , Volks ve Fiat.

Anne Duangchanok, kendisi ve eşinin yanı sıra, bebeklere tuttukmları üç bakıcıya rağmen bebeklerin bakımlarında zorlandıkları belirtti. Anne Duangchanok, bu mutluluğu hiç birşey ile değişmiyeceğini de sözlerine ekledi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: