ALTUĞ, SET KOSTÜMCÜSÜNÜ NEDEN KOVDURDU?

Set kostümcüsünü işten kovdurduğu için Pınar Altuğ, gerekçesini açıkladı: “Bana ‘Vücudunuz bir acayip’ demişti”

Magazin

ALTUĞ, SET KOSTÜMCÜSÜNÜ NEDEN KOVDURDU? Pınar Altuğ, geçtiğimiz yıl rol aldığı 'Aile Reisi' adlı dizinin kostümcüsünü işten attırdığı haberleriyle basında yer almıştı.

Konunun yeniden gündeme gelmesi üzerine Altuğ, suçlamalara yanıt olarak şöyle konuştu: “Kendisi bana kostümayarlayamadığı için ben de ona destek olmak amacıyla evden kıyafet getirmiştim. Ama o kıyafetlerimi katlama zahmetine bile girmeden çantaya tıkmıştı. O zaman ben getirmeyeyim, sen kıyafet bul deyince de 'Sizin vücudunuz bir acayip, hazır giyim olmuyor. Ancak diktirmek lazım' diye cevap vermişti.”

ALTUĞ'A TEPKİ YAĞIYOR
Bu olayın ardından Pınar Altuğ'un Twitter'da “Normal hayatta yanına bile yaklaşamayacak biri, görevi gereği senden üstün konuma gelince, aklınca seni ezmeye çalışır, ne zavallı bir durum” şeklinde yazdığı tweet de yoğun eleştiri aldı. Ünlü oyuncunun bu yorumuna gelen en ağır eleştirilerden biri ise şöyle oldu: “Siz kimsiniz ya, o normal hayatta yanınıza yaklaşamayanlar sayesinde kazanıyorsunuz parayı. Sonra, ne yaptınız ki siz bu hayatta kayda değer; vücudunuzu sergilemekten başka, değil mi güzelim!”
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: