AMA BU DA ÇOK GAZETECİ SORUSU OLDU!

Emre Altuğ, TRT2'de Tuluhan Tekelioğlu'nun sunduğu "Boğaziçi'nden" programında özel hayatını anlatmaktan sıkıldığını söyledi.

Magazin

AMA BU DA ÇOK GAZETECİ SORUSU OLDU! Canlı yayınlanan programa mail gönderen insanların çoğunun, çocuğunun ismi, doğuma girip girmeyeceği gibi bazı özel konularda sorular sorulması üzerine, programın sunucusu Tuluhan Tekelioğlu, Emre Altuğ'a "Hep böyle özel hayat bilgileri. Bunlardan sıkılmıyor musunuz?" diye sordu.

"Sıkılıyorum" yanıtını veren Emre Altuğ, her gittiği programda aynı şeyleri konuşmaktan durumunda kalmaktan yana sıkıntısını dile getirdi.

"Ben zannediyorum ki bir gittiğim program 70 milyon tarafından izleniliyor. Ben bir kere söyleyince herkes öğrenmiş olacak ama öyle olmuyor" diye konuşan Emre Altuğ, "Sonuç itibariyle ben özel hayatımı anlatmak için ya da bunun için çıkmıyorum ki televizyona ya da işte röportaj yapmıyorum ki" dedi.

Altuğ, insanları kırmamak için cevaplamaya çalıştığını ancak bunun da kendisini sıktığını açıkça ifade etti.

AMA BU DA ÇOK GAZETECİ SORUSU OLDU!

Emre Altuğ'un özel hayatıyla ilgili sorulardan sıkıldığını dile getirmesi üzerine başka bir soruya geçmek isteyen Tuluhan Tekelioğlu, "Sizi şu an en çok mutlu eden şey ne?" sorusunu yöneltti. "Çocuğum olacak olması" yanıtını veren Emre Altuğ, yine özel hayatına girildiğini hissedince gülerek "Hadi bakalım döndük dolaştık yine aynı yere geldik" dedi.

Tekelioğlu'nun kahkahalar arasında "Ama bakın bunu siz söylediniz" sözleri üzerine Altuğ, "Ama yani bu da çok gazeteci sorusu, hakikaten yani. Nasıl bir kanaldan girmek böyle?" diyerek esprili bir şekilde "ikinciyi sorun" dedi ve konuyu geçiştirdi.

Televizyon Gazetesi
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: