AMCA ROLLERİNİ KABUL ETMİYORUM

Erol Evgin kendisine gelen dizi tekliflerini reddettiğini söyledi.

Magazin

AMCA ROLLERİNİ KABUL ETMİYORUM Medyatik programına katılan Erol Evgin kendisine gelen dizi tekliflerini reddettiğini söyledi. “Neden dizilerde rol almıyorsunuz?”sorusuna ünlü sanatçı, “İstediğim gibi bir rol gelmedi. Orta yaşa yazılan roller hep baba, amca rolleri. Ben de o rolleri oynamak istemiyorum. 3 tane sinema filmi yaptım. Keşke daha fazla yapsaydım. Ama ben ses sanatçısıyım, benim için öncelik elbette müzik” diye yanıt verdi.

NECEFLİ MAŞRAPA VE AKVARYUM

TRT ile ilgili anılarını da anlatan Evgin ; 'TRT döneminde yayın çok sık kesilirdi. Kesildiği anlarda ekrana Necefli Maşrapa görüntüsü verilirdi. Bir gün demişler ki, bunu kaldıralım, hareketli bir şey olsun, onu kullanalım. Bir akvaryum, içinde kırmızı balıklar… Yayın kesilince akvaryum görünecek. Ama, balıklar bakımsız kalmış. Yaz sıcağında bir de spot ışıkları vurunca kendilerinden geçip, suyun yüzeyine çıkmışlar, neredeyse ölüme çeyrek kala vaziyetindeler. Uyanık bir stüdyo şefi var, yayın kesilince eliyle akvaryumdaki suyu şöyle bir karıştırıyor, balıklar kısa bir süre canlanıyor. Bir gün kamera akvaryuma erken kesince, tüm Türkiye stüdyo şefinin kıllı kolunu akvaryumun içinde gördü...'.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: